Sonuçları Lütfen erken gönderiniz...

Sevgili dostlarımız,

Yeni sezonla beraber sizlere yeni sitemizi de sunuyoruz. Elimizden geldiğince güncel olarak bilgi vermeye, yapılan maçların sonuç ve puan durumlarını anında yayınlamayı planlıyoruz. Sizlerde bu çabaya yardımcı olmak istiyorsanız lütfen yapılan maçların sonuç bilgilerini en kısa sürede bize ulaştırınız.

iletişim adresi yani sonuçları göndereceğiniz adres Bu e-posta adresi spam robotlarından korunuyor. Görebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir.  dir. Maç föylerinin okunaklı olması, mükerrer gönderilmemesi kontrol için kolaylık oluşturacaktır. 

Web sitemizde bu sezon oynayacak olan tüm arkadaşlarımızın ve takımların resimlerinide özel bir bölümde sitede yayınlamak istiyoruz. Kuruluşlarda oynayacak takımların tam listesinide oyuncu - antrenör oyuncu bazında sitede bulundurmak istiyoruz. Bu amaçla oyuncu listelerini, doğum tarihleri  ile beraber en kısa zamanda gönderirseniz bilgilendirme ve düzenleme açısından çok faydalı olacaktır.

Ayrıca sitemizde ; Ankara'da organize edilen turnuvalar, camiamızdan haberler, eğitim,bilgilendirme ,magazin  malzeme tedariki , 2.nci el malzeme gibi birçok konuyada yer vermeyi düşünüyoruz.

Her zaman olduğu gibi Ankara'mızda el ele birlikteliğimizi daha kaliteli olarak yaşamak için hep birlikte çalışalım.

Saygı ve sevgilerimizle...

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile